Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus martā!

1.       Jolanta Kučinskaite (vidējā atzīme 9,31)

2.       Zane Mamonova (9,20)

3.       Sintija Gruškēvica (9,00)

4.       Alise Bauže (8,74)

5.       Arnis Birze (8,72)

6.       Annija Bluka (8,70)

7.       Terēze Treimane (8,67)

8.       Patrīcija Sāra Ekšteina (8,58)

9.       Paula Grundmane (8,45)

10.   Amanda Bauže (8,44)

11.   Emīls Zukulis (8,38)

12.   Vanesa Molodija (8,22)

13.   Selīna Krista Done (8,19)

14.   Aiga Veisa (8,10)

15.   Valters Hūns (8,09)

16.   Dāvids Vorobjovs (8,05)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu marta rezultāti tika apkopoti 8. aprīlī plkst. 8.00)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus februārī!

 

1.       Arnis Birze (vidējā atzīme 8,80)

2.       Agnese Tene (8,75)

3.       Sintija Gruškēvica (8,72)

4.       Emīls Zukulis (8,68)

5.       Zane Mamonova (8,63)

6.       Jolanta Kučinskaite (8,49)

7.       Andžela Rudzīte (8,47)

8.       Paula Grundmane (8,39)

9.       Selīna Krista Done (8,38)

10.   Vanesa Molodija (8,31)

11.   Ineta Celmaine (8,24)

12.   Aiga Veisa (8,18)

13.   Valters Hūns (8,05)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu februāra rezultāti tika apkopoti 8. martā plkst. 8.00)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus janvārī!

 

1.       Arnis Birze (vidējā atzīme 9,31)

2.       Agnese Tene (9,21)

3.       Sendija Kleinberga (9,07)

4.       Dāvids Vorobjovs (9,06)

5.       Zane Mamonova (8,89)

6.       Paula Grundmane (8,63)

7.       Annija Bluka (8,57)

8.       Vanesa Molodija (8,49)

9.       Alise Bauže (8,48)

10.   Jolanta Kučinskaite (8,44)

11.   Amanda Bauže (8,40)

12.   Valters Hūns (8,39)

13.   Paula Niķele (8,36)

14.   Ineta Celmaine (8,31)

15.   Terēze Treimane (8,25)

16.   Andžela Rudzīte (8,11)

17.   Patrīcija Sāra Ekšteina (8,07)

18.   Sintija Gruškēvica (8,03)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu janvāra rezultāti tika apkopoti 8. februārī plkst. 8.00)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Pirmā semestra noslēgums

Zelta, sudraba liecību izsniegšana. Atbalsta fonds apbalvo par kvalitatīvu un rezultatīvu mācību un ārpusstundu darbu Grobiņas ģimnāzijā.

Foto: Guntis Viļumsons

IMG_1770.JPG IMG_1771.JPG IMG_1775.JPG IMG_1776.JPG IMG_1781.JPG IMG_1782.JPG IMG_1784.JPG IMG_1786.JPG IMG_1788.JPG IMG_1789.JPG IMG_1790.JPG IMG_1791.JPG IMG_1794.JPG IMG_1797.JPG IMG_1798.JPG IMG_1799.JPG IMG_1803.JPG IMG_1805.JPG IMG_1815.JPG IMG_1817.JPG IMG_1821.JPG IMG_1822.JPG IMG_1826.JPG IMG_1829.JPG IMG_1836.JPG IMG_1837.JPG IMG_1841.JPG IMG_1847.JPG IMG_1850.JPG IMG_1852.JPG IMG_1861.JPG IMG_1862.JPG IMG_1863.JPG IMG_1866.JPG IMG_1872.JPG IMG_1878.JPG

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus decembrī!

 

1.       Jolanta Kučinskaite (vidējā atzīme 8,88)

2.       Annija Bluka (8,88)

3.       Agnese Tene (8,80)

4.       Vanesa Molodija (8,76)

5.       Zane Mamonova (8,72)

6.       Alise Bauže (8,68)

7.       Emīls Zukulis (8,68)

8.       Arnis Birze (8,63)

9.       Paula Grundmane (8,62)

10.   Ineta Celmaine (8,54)

11.   Sintija Gruškēvica (8,45)

12.   Terēze Treimane (8,42)

13.   Andžela Rudzīte (8,27)

14.   Amanda Bauže (8,13)

15.   Patrīcija Sāra Ekšteina (8,08)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu decembra rezultāti tika apkopoti 19.decembrī plkst. 17.00)

 

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus novembrī!

1.       Jolanta Kučinskaite (vidējā atzīme 9,56)

2.       Annija Bluka (9,22)

3.       Agnese Tene (9,08)

4.       Zane Mamonova (8,96)

5.       Ineta Celmaine (8,93)

6.       Alise Bauže (8,83)

7.       Emīls Zukulis (8,77)

8.       Arnis Birze (8,73)

9.       Paula Grundmane (8,67)

10.   Sintija Gruškēvica (8,67)

11.   Patrīcija Sāra Ekšteina (8,64)

12.   Terēze Treimane (8,64)

13.   Sendija Kleinberga (8,58)

14.   Selīna Krista Done (8,56)

15.   Andžela Rudzīte (8,52)

16.   Dāvids Vorobjovs (8,45)

17.   Valters Hūns (8,17)

18.   Amanda Bauže (8,14)

19.   Vanesa Molodija (8,02)

20.   Evelīna Žvagule (8,01)

 (Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu novembra rezultāti tika apkopoti 8.decembrī plkst. 8.00)

 

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons