Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus maijā!

1.       Zane Mamonova (vidējā atzīme 9,29)

2.       Sendija Kleinberga (9,05)

3.       Jolanta Kučinskaite (9,03)

4.       Paula Grundmane (8,92)

5.       Annija Bluka (8,91)

6.       Agnese Tene (8,90)

7.       Emīls Zukulis(8,74)

8.       Patrīcija Sāra Ekšteina (8,70)

9.       Arnis Birze (8,70)

10.   Valters Hūns (8,66)

11.   Ineta Celmaine (8,61)

12.   Vanesa Molodija (8,50)

13.   Dāvids Vorobjovs (8,41)

14.   Terēze Treimane (8,29)

15.   Selīna Krista Done (8.27)

16.   Sintija Gruškevica (8,26)

17.   Una Šofere (8,21)

18.   Alise Bauže (8,18)

19.   Amanda Bauže (8,11)

20.   Klāvs Liparts (8,08)

21.   Andžela Rudzīte (8,08)

22.   Patrīcija Šēnvalde (8,04)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu maija rezultāti tika apkopoti 29. maijā)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus aprīlī!

 

1.       Jolanta Kučinskaite (vidējā atzīme 9,09)

2.       Annija Bluka (9,08)

3.       Arnis Birze (8,82)

4.       Agnese Tene (8,82)

5.       Patrīcija Sāra Ekšteina (8,58)

6.       Ineta Celmaine (8,50)

7.       Selīna Krista Done (8,32)

8.       Paula Grundmane (8,29)

9.       Terēze Treimane (8,27)

10.   Sintija Gruškēvica (8,15)

11.   Alise Bauže (8,10)

12.   Sendija Kleinberga (8,09)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu aprīļa rezultāti tika apkopoti 8. maijā plkst. 8.00)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus martā!

1.       Jolanta Kučinskaite (vidējā atzīme 9,31)

2.       Zane Mamonova (9,20)

3.       Sintija Gruškēvica (9,00)

4.       Alise Bauže (8,74)

5.       Arnis Birze (8,72)

6.       Annija Bluka (8,70)

7.       Terēze Treimane (8,67)

8.       Patrīcija Sāra Ekšteina (8,58)

9.       Paula Grundmane (8,45)

10.   Amanda Bauže (8,44)

11.   Emīls Zukulis (8,38)

12.   Vanesa Molodija (8,22)

13.   Selīna Krista Done (8,19)

14.   Aiga Veisa (8,10)

15.   Valters Hūns (8,09)

16.   Dāvids Vorobjovs (8,05)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu marta rezultāti tika apkopoti 8. aprīlī plkst. 8.00)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus februārī!

 

1.       Arnis Birze (vidējā atzīme 8,80)

2.       Agnese Tene (8,75)

3.       Sintija Gruškēvica (8,72)

4.       Emīls Zukulis (8,68)

5.       Zane Mamonova (8,63)

6.       Jolanta Kučinskaite (8,49)

7.       Andžela Rudzīte (8,47)

8.       Paula Grundmane (8,39)

9.       Selīna Krista Done (8,38)

10.   Vanesa Molodija (8,31)

11.   Ineta Celmaine (8,24)

12.   Aiga Veisa (8,18)

13.   Valters Hūns (8,05)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu februāra rezultāti tika apkopoti 8. martā plkst. 8.00)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons

Sveicam Grobiņas ģimnāzijas Atbalsta fonda stipendiātus janvārī!

 

1.       Arnis Birze (vidējā atzīme 9,31)

2.       Agnese Tene (9,21)

3.       Sendija Kleinberga (9,07)

4.       Dāvids Vorobjovs (9,06)

5.       Zane Mamonova (8,89)

6.       Paula Grundmane (8,63)

7.       Annija Bluka (8,57)

8.       Vanesa Molodija (8,49)

9.       Alise Bauže (8,48)

10.   Jolanta Kučinskaite (8,44)

11.   Amanda Bauže (8,40)

12.   Valters Hūns (8,39)

13.   Paula Niķele (8,36)

14.   Ineta Celmaine (8,31)

15.   Terēze Treimane (8,25)

16.   Andžela Rudzīte (8,11)

17.   Patrīcija Sāra Ekšteina (8,07)

18.   Sintija Gruškēvica (8,03)

(Saskaņā ar Atbalsta fonda nolikumu janvāra rezultāti tika apkopoti 8. februārī plkst. 8.00)

Atbalsta fonda Valdes vārdā Guntis Viļumsons