ZZČ komanda viesosies Grobiņas ģimnāzijā

ZZ Čempionāts jau tradicionāli ir kļuvis par vienu no gada gaidītākajiem skolēnu notikumiem, ar kuru 2018. gadā apmeklētības ziņā varēs sacensties tikai Dziesmu un deju svētki. Tiek prognozēts, ka ZZ Čempionāta norisē 2018. gadā iesaistīsies aptuveni 30 000 bērnu un jauniešu, no kuriem vismaz pusei jeb 15 000 tūkstošiem skolēnu tiks dota unikāla iespēja piedalīties arī ZZ Čempionāta finālā. Tas ir trīs reizes vairāk nekā pēdējos pāris gados, līdz ar to ierindojot ZZ Čempionātu Latvijas bērnu un jauniešu pasākumu TOP 2.

Pirms 12. sezonas sākuma ZZČ komanda apciemo vairākas skolas dažādos Latvijas reģionos, tādā veidā mudinot skolēnus vēl aktīvāk iesaistīties dažādās ārpus klases aktivitātēs.

ZZČ komanda Grobiņas ģimnāzijā viesosies

7.martā no plkst. 14.10 līdz plkst. 15.00.

Vizītes ietvaros ZZ Čempionāta pārstāvji skolēniem stāstītu par čempionāta norises kārtību, atbildētu uz ikviena interesenta jautājumiem, kā arī iesaistītu skolēnus dažādās aktivitātēs un konkursos. Lai šo vizīti padarītu vēl interesantāku skolēniem, ZZČ komandai pievienosies arī akrobātu un dejotāju grupa "Street Warriors", kas uzstāsies ar enerģisku un iedvesmojošu priekšnesumu.