Kļūda
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/grobinagim/images/karuselis

Dzejas karuselis

    Dzejas dienas ģimnāzijā turpina dzejas, teātra un modes karuselis. Patiešām īsts karuselis! Krāsains, skanīgs un emocionāls! 10.klases jaunieši pārvar laika barjeru un iejūtas ne tikai mūsdienu, bet arī 19.un 20.gadsimta dzejnieku tēlos. Satiekas Aspazija, Ā. Elksne, A. Čaks ar I. Ziedoni, M.Pujatu un reperi  Gustavo. Katrs no sava laika, katrs ar savu dzeju.

    Arī 11.klašu jaunieši ir iepazinuši dažādu dzejnieku daiļradi un, iedvesmojoties no dzejas rindām, radījuši katram dzejniekam tērpu-neparastu un oriģinālu. Mūsdienīgu tērpu!

    12.klašu dzejnieks šogad ir E. Veidenbaums.  Prezentācijas materiāls un dzejas kompozīcija ir ievads E. Veidenbauma 150  jubilejas atzīmēšanai.

    Čakli strādājuši arī 7.klašu skolēni- veidojot informatīvas afišas Dzejas dienu pasākumiem, 8.klašu skolēni –radot paši savu dzeju un veidojot kompozīcijas no augiem un dārzeņiem.

   9.klašu jaunieši ir zīmējuši dzejnieku portretus un ,iedvesmojoties no dzejas rindām, veidojuši ziedu kompozīcijas.

    Dzejas dienu pasākumi turpinās. Ceturtdien notiek ģimnāzijas skolēnu un skolotāju radošo darbu krājuma “Viss tikai sākas” atvēršana un jauno autoru dzejas lasījumi.

                                                                                  Karuseli piedzīvoja un izbaudīja I. Ventaskraste

Foto: Santa Līgute, Ilze Klimbe-Kārkliņa