Projekta ”Esi līderis” panākumi

Gaidot pavasari, projekta dalībnieki aktīvi piedalās konkursos un izstrādā vairākus un dažādus projektus.

Vidusskolas posma skolēni  ir piedalījušies  biznesa spēlēs” Ceļš uz bagātību”, kas norisinājās Talsos. Grobiņas ģimnāziju pārstāvēja trīs komandas.

2. vietu un ceļa zīmi uz finālu, kas notiks Rīgā, ieguva Airita, Helēna Anna un Marta Diāna.

Arī pamatskolas skolēni aktīvi darbojas projektā.  Konkursā” Profesionālis” ieguva 3. vietu un arī ceļa zīmi uz finālu Rīgā, kas šogad norisināsies Rīgas Brīvostā. Komandas sastāvā bija- Emīlija Anete, Evelīna un Madara.

Vēlos teikt paldies arī pārējiem dalībniekiem- Amandai, Rebekai, Robertam, Iritai, Katrīnai Annai, Alisei, Annijai un Kristeram par ieguldīto darbu!

Jūs esat malači un es ar Jums lepojos!

 

                                                                                                            Skolotāja Ilze

Projekta ”Esi līderis” dalībnieki gada nogali noslēdz ar panākumiem

   Grobiņas ģimnāzijā projekts” Esi līderis” jau darbojas ceturto gadu. Skolēni aktīvi piedalās piedāvātajos konkursos, patstāvīgi apgūst mācību vielu, tiekas ar projekta dalībniekiem, kārto eksāmenus, utt.

 Šis pusgads skolēniem ir bijis gandarījuma pilns.

 8. klases skolniece Evelīna Jansone konkursā ”Līderim būt” 74 dalībnieku konkurencē ieguva  žūrijas Simpātiju balvu un nesen arī ieguva 1. vietu konkursā ”Darbnesis” 100 dalībnieku konkurencē! Lieliski!!!

 23. novembrī vidusskolas skolēni piedalījās biznesa spēļu naktī” Ledlauži 2018” Lielvārdē.  Annija Nora Reinfelde ieguva atzinību 170 dalībnieku lielā konkurencē! Lieliski!!!

 Un liels prieks par iegūto 1. vietu  video filmu konkursā ”Neesi boss- esi līderis” komandai” Topošie uzņēmēji”, kura sastāvā ir Alise Freiberga, Kristers Krūms un Annija Nora Reinfelde.

 Vēlos teikt paldies arī pārējiem dalībniekiem- Madarai Treimanei, Rebekai Rimmai, Emīlijai Anetei Ozoliņai, Amandai Galdikai, Robertam Čerņavskim, Iritai Celmainei, Katrīnai Annai Ozoliņai, Airitai Pulkstenei, Helēnai Annai Bunkai, Diānai Martai Rencei par ieguldīto darbu!

 Jūs esat visi malači un es ar jums ļoti lepojos!

                                                                                                             Skolotāja Ilze