Atskats uz Piektdienu Spānijā

    Erasmus projekta nedēļa Spānijā paskrējusi vēja spārniem! Piektdien pavadīta pēdējā diena skolā, kur no rīta jauniešiem pēc skolas pirmajām mācību stundām un skolotājiem pēc semināra, zālē vecāki mūs sagaidīja, sildot karsto šokolādi, un cienāja ar pašgatavotiem našķiem. Noslēguma dienā visi projekta dalībnieki prezentēja pa nedēļu safilmētos  video materiālus un izveidotos uzskates līdzekļus par atkarībām. Par godu projekta dalībniekiem tika demonstrētas radošās darbnīcas, t.i., rādīts, kā no zāļu stiebriem pin dažādas lietas ( cepures, grozus, sandales u. c.).

   Ir  interesanti salīdzināt Pulpi skolu ar Grobiņas ģimnāziju:krāsas, skolas izkārtojums,klašu interjers, skolas pagalms, pusdienas pārtraukumi. Skolā jauniešiem nav skapīšu un ģērbtuvju, drēbes tiek pakarinātas klases beigās pie sienas. Pulpi skolā skolēni, kas ēd augļus, krāj punktus, kuri sakrāj mēnesī vairāk, tiek par apmaksāts baseina apmeklējums. Šo augļu akciju organizē sporta skolotāja! Skolā aizliegts lietot telefonus, ko arī nemanījām.Starpbrīžos skolēni cenšas uzturēties ārpus telpām. Domāju, ka meitenes varēs paust savus vērojumus, kad pirmdien atgriezīsies no siltās Spānijas Grobiņas aukstajā ziemā, bet šīs ir mūsu mājas.

   Tagad mūsu kārta uzņemt erasmus dalībniekus aprīļa beigās, tāpēc jāsāk gatavoties! Paldies sk. Indrai Kalniņai par šo projektu, kurš dod  iespēju tik daudziem jauniešiem no mūsu skolas apskatīt dažādas valstis!