Spānijā iegūtie draugi

Erasmus Projektā, kurš norisinājās no 19.-23. februārim Spānijā, Pulpi pilsētā (3 stundu braucienā no Alikantes pilsētas ar autobusu), ieguvām daudz jaunu draugu no dažādām Eiropas valstī. Esam iemācījušās nekautrēties, iet klāt un runāties. Viena no lielākajām vērtībām ir valodu zināšanas, kas mums ļoti noderēja! Jauniegūtie draugi mācīja mums savu valodu, tradīcijas un stāstīja par savu valsti. Interesanti bija salīdzināt dažādu tautu kultūras, mūsu skolu, jauniešu ikdienu citās valstīs.

 

Sākumā bijām nedaudz nobijušās, bet jau ātri sadraudzējāmies. Visi jaunieši bija ļoti atsaucīgi un draudzīgi.

Arī skolā Mar Serenas skolā bija iespēja piedalīties stundās un viņu rīkotajās aktivitātēs. Ļoti patika rīkotās ekskursijas uz vienu no lielākajiem cietokšņiem Spānijā Alcazaba, apskatīt dārzeņu fasēšanas fabriku, kur iekšā telpās visu dienu temperatūra ir +5 grādi, vērot ar visiem kopā saulrietu, kalnus un stāvās kraujas malas pie jūras, izpētīt raktās alas (mājokļus), kurās kādreiz dzīvojuši spāņi.

Mums ļoti patika skolā rīkotais nacionālais vakars ar dejām un tradicionāliem ēdieniem no Spānijas, kurus sarūpēja jauniešu vecāki. Pat pēdējā vakarā ar jauniešu vecāku gādību tika noorganizēts kādā pilsētas kafejnīcā pasākums tikai mums, lai varam izklaidēties un kārtīgi atvadīties.

Pēdējā dienā negribējām šķirties, ar asarām acīs devāmies uz Latviju. Spānijā iegūtā pieredze un jaunie draugi un arī ģimenes, kurās dzīvojām, glabāsies mūsu atmiņās vienmēr!

 Paldies skolotājai Indrai Kalniņai par iespēju iesaistīties šajā projektā.

Madara, Rebeka, Alise, Irita

IMG_7543.JPG IMG_7550.JPG IMG_7561.JPG IMG_7596.JPG IMG_7600.PNG IMG_7619.JPG