Projekts “Esi līderis”

   Pirms trīs gadiem skolā tika izsludināta unikāla iespēja piedalīties projektā “Esi līderis”, ko arī izmantoju, un kopā ar sešiem citiem skolas draugiem uzsākām gaitas projektā. Un jau šogad vasarā pēc trīs gadu cītīga darba saņemsim diplomus par apgūto mācību saturu projektā.

   Kā jau katru gadu, arī šogad 20.aprīlī devāmies uz Rīgu uz “Līdera diena 2018” svinīgo pasākumu, lai saņemtu diplomus un apbalvojumus par mācību gadā paveikto un kura ietvaros  prezentētu projekta “Es savai videi” izveidotos projektus. Šogad no Grobiņas ģimnāzijas  tika izvirzīts manas komandas “Viss notiek” - Ineta, Zane un Sintija - izstrādātais projekts “Grobiņas ģimnāzijas saimniecības ēkas vizuālā uzlabošana”. Projektā tika aprakstīta saimnieciskā ēka, kas tika nokrāsota 2017. gada pavasarī. Tā kā meitenēm bija jāgūst jauna pieredze kaut kur citur, tad projektu ar lepnumu aizstāvēju viena. Tā bija fantastiska pieredze, ko guvu. Protams, biju satraukusies, bet viss izdevās lieliski. Kad viss bija noprezentēts, sirdī iestājās miers, un varēju novērtēt arī pārējo komandu paveikto darbu, jo līdz tam domāju par savu prezentāciju. Šogad neguvām godalgotu vietu par projektu “Es savai videi”, bet galvenais ir iegūtā pieredze gan projekta izstrādē praktiski, gan rakstiski.

   Vislielāko paldies, mēs gribam teikt mūsu skolotājai Ilzei Kālei, kura mūs ir mērķtiecīgi virzījusi uz priekšu un mudinājusi mūs neapstāties, atbalstījusi mūsu trakākās idejas un ieteikusi arī savas. Paldies, par šo iespēju un trīs gadiem, ko esam pavadījuši, lai iepazītu projektu un gūtu panākumus, kā arī pierādītu savas spējas uzņēmējdarbībā.

Liels paldies arī skolai par atbalstu un iespēju piedalīties projektā!

Ineta 11.a klase