Priecājamies par veikumu!

Vieglatlētikas sasniegumu un dalībnieku saraksts 2019.gada 15.maijā.

A grupa:

Jolanta Kučinskaite - 2 .vieta 100 m sprintā, 1. vieta tāllēkšanā un 3. vieta augstlēkšanā.

Sintija Gruškēvica - 3. vieta 100 m sprintā, 2. vieta tāllēkšanā.

Evelīna Žvagule - 4. vieta 100 m sprintā.

Una Šofere - 1. vieta diska mešanā, 1. vieta šķēpa mešanā, 1. vieta lodes grūšanā.

Aiga Veisa - 3. vieta diska mešanā, 4. vieta šķēpa mešanā.

Paula Grundmane - 4. vieta lodes grūšanā.

Emīls Zukulis - 2. vieta 100 m sprintā, 2. vieta augstlēkšanā.

Andris Duļķins - 3. vieta 100 m sprintā

Jānis Rozenbergs - 7. vieta 100 m sprintā, 3. vieta šķēpa mešanā.

Džonatans Leimants - 2. vieta 1500 m skrējienā, 2. vieta tāllēkšanā.

Kā arī A grupas komanda izcīnīja 1. vietu jauktajā stafetē. Komandā skrēja - Jolanta Kučinskaite, Evelīna Žvagule, Andris Duļķins un Emīls Zukulis.

B grupa:

Paula Tumpele - 1. vieta 100 m sprintā, 1. vieta tāllēkšanā.

Airisa Marta Mūrniece - 9. vieta 100 m sprintā, 3. vieta 400 m skrējienā.

Rūta Cinkmane - 1. vieta 400 m skrējienā, 1. vieta 800 m skrējienā

Toms Reņģe - 2. vieta 100 m sprintā, 1. vieta augstlēkšanā, 3. vieta tāllēkšanā.

Rendijs Sermulis - 5. vieta 100 m sprintā, 2. vieta augstlēkšanā, 2. vieta šķēpa mešanā.

Markuss Žuburs - 10. vieta 100 m sprintā, 5. vieta tāllēkšanā.

Niklāvs Tauriņš - 6. vieta 800 m skrējienā, 1. vieta trīssolī

Ričards Mironovs - 6. vieta šķēpa mešanā.

Bruno Toms Vismanis - 5. vieta šķēpa mešanā.

Kā arī B grupas komanda izcīnīja 1. vietu jauktajā stafetē. Komandā skrēja - Rūta Cinkmane, Paula Tumpele, Rendijs Sermulis un Markuss Žuburs. 

C grupa:

Marta Cīrule - 1. vieta 100 m sprintā, 2. vieta tāllēkšanā, 1. vieta lodes grūšanā.

Marana Pujēna - 10. vieta 100 m sprintā, 6. vieta tāllēkšanā.

Amanda Galdika - 12. vieta 100 m sprintā,

Annija Kauliņa - 6. vieta 400 m skrējienā, 5. vieta 800 m skrējienā. 

Anna Marija Mackare - 1. vieta 800 m skrējienā, 2. vieta augstlēkšanā.

Kevins Markuss Milaitis - 7. vieta 400 m skrējienā, 4. vieta 800 m skrējienā.

Valters Vītols - 4. vieta augstlēkšanā.

D grupa:

Eimija Milaite - 5. vieta 400 m skrējienā.

Viesturs Kazbuķis - 11. vieta 100 m sprintā, 7. vieta tāllēkšanā.

Ralfs Bethers - 14. vieta 400 m skrējienā, 15. vieta tāllēkšanā.

Lauris Jaunzemis - 15. vieta tāllēkšanā.