21.decembris


7.a klases atskats par dienas darbiem PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Piektdiena, 12 janvāris 2018 12:58

Citādā diena 21.12.2017.

Grobiņas ģimnāzijā 21.decembris bija savādāks gan skolēniem, gan skolotājiem, jo mums notika šī mācību gada otrā Citādā diena.

Tā bija diena, kurā mēs ikdienas mācību grāmatas atstājam mājās un izmēģinājām ko jaunu, ko savādāku.

Pirmās divas stundas ģimnāzijas skolēniem bija ģenerālmēģinājums Ziemassvētku koncertam, kurā piedalījās daļa no mūsu klases skolēniem.

Pēc ģenerālmēģinājuma mūsu klase devās uz matemātikas skolotājas I.Rozes kabinetu, kur mūsu uzdevums bija salikt no ģeometriskajām figūrām kopā dažādus attēlus, kas nebija tik viegli, kā sākumā likās.

Toties ceturtajā stundā ar mums bija kopā vizuālās mākslas skolotāja D.Jurjāne, un mēs zīmējām dzīvniekus no ģeometriskajām figūrām. Kopumā mums sanāca ļoti skaisti un interesanti zīmējumi.

Noslēgumā mēs mājturības klasē kopā ar krievu valodas skolotāju A.Zalāni un vācu valodas skolotāju I.Kažimiru - Brūderi cepām parastās un arī kartupeļu pankūkas, kuras garšoja ļoti brīnišķīgi.

Mūsu klase ļoti novērtēja skolotāju centību, lai šī diena tiešām būtu īpaša. Un tas izdevās!

Citādā diena bija vērtīga, jo tā deva iespēju mums, skolēniem, tuvāk iepazīt skolotājus un otrādi.

Marta Jēkabsone 7.a

20171221_113524.jpg 20171221_114551.jpg 20171221_114621.jpg

 

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 12 janvāris 2018 13:08
 
Citādā diena 9.b klasei PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Piektdiena, 12 janvāris 2018 07:56

20.oktobra rīts ataust satraukuma pilns. Mēs, 9.b klases jaunieši, dodamies uz Rīgu, lai apmeklētu Latvijas Nacionālās mākslas muzeju un Motormuzeju. Daudzi šajos muzejos ir pirmo reizi. Mākslas muzejs pārsteidz ar modernajām telpām, plašo ekspozīciju, uzzinām, ka muzejā glabājas 40 tūkstoši mākslas priekšmetu. Interesanta ir laikmetīgā māksla. Izrādās, ka mākslas darbs ir arī pie zemes izmētātas pastkartes.

Motormuzejā šķiet, ka laiks mūs ir aizvedis tālā senatnē, kad tika radītas pirmās automašīnas. Te var iepazīt auto attīstības vēsturi un pat izmēģināt, kā tas ir apsēsties pie stūres. Diena ir lieliska! Kaut vairāk tādu-gan izzinošu, gan kolektīvu saliedējošu.

 

Luīze

9.b klases jaunieši  Citādajā dienā cepa piparkūkas, izpētīja to sastāvu un veidoja radošos darbus par šo Ziemassvētku gardumu. Grupās  mēs veidojām plakātu, uz kura rakstījām piparkūku sastāvdaļas. Izmantojot ģeogrāfijas zināšanas, meklējām sastāvā esošo garšvielu izcelsmes valstis. Kad bija noskaidrots, no kā sastāv piparkūkas, mēs rakstījām dzejoļus un stāstus par piparkūkām. Tam sekoja, manuprāt, jautrākā Citādās dienas daļa - piparkūku cepšana. Visiem bija aizņemtas rokas ar mīklas ruļļiem, piparkūku formiņām vai mīklu. Šī diena bija lieliska klases kolektīva saliedēšana.

 

Luīze Feiste,9.b klase

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 12 janvāris 2018 08:54
 
7.b klases Citādā diena PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Otrdiena, 09 janvāris 2018 06:16

Šī Citādā diena norisinājās tieši Ziemassvētku koncerta dienā, tādēļ pirmajās divās stundās notika Ziemassvētku koncerta ģenerālmēģinājums. Nākamās divas stundas, manuprāt, bija ļoti interesantas. Tajās tika apvienotas veselas četras mācības- krievu valoda, vācu valoda, mājturība un tehnoloģijas un lietišķā etiķete. Mēs kopīgi pagatavojām vienu krievu tautības ēdienu un vienu vācu tautības ēdienu. Tās bija pankūkas un vācu cepumi. Tālāk visi kulturāli (cik nu katrs kulturāli prata) pie uzklātiem galdiem testēja pagatavotos ēdienus. Kad visi bija saēdušies un spēka pilni, bija laiks nedaudz pasportot, jo pēdējās divās stundās bija jāveic jautras sportiskas stafetes.

Manuprāt, šīs citādās dienas visu prātos ir kā tādas atvieglinātās dienas. Un mūsu skolā, iespējams, pašlaik tam tā arī vajadzētu būt, jo tās norisinās pēdējā mācību dienā.  Bet, ja nākotnē šāda veida mācību stundas tiks aizvietotas ar tagadējo mācīšanos, tad, manuprāt, bērnus vajadzētu jau laicīgi pieradināt pie tā, ka šīs ir mācību stundas, nevis atpūta.

 

Silva Bumbule  7.b klase

20171214_142004.jpg img-20171221-wa0026.jpg img-20171221-wa0033.jpg img-20171221-wa0055.jpg img-20171221-wa0060.jpg

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 09 janvāris 2018 09:43
 
10.klases Citādā diena PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Otrdiena, 09 janvāris 2018 06:12

Citādā diena –tā ir diena , kad informāciju saņemam citādā veidā, netradicionāli. Tāda mums, 10.klasei, bija pirmspēdējā mācību diena 1.semestrī.

Šoreiz mums bija iespēja iepazīt sevi tuvāk, noskaidrot, kāda profesija katram ir vispiemērotākā, kāda tipa cilvēki esam. Man vislabāk patika iepazīt angļu tradīcijas Ziemassvētku laikā.

10. klases skolēniem šī Citādā diena patika, un mēs sakām paldies skolotājiem, kuri mums to sarūpēja.

 

Sintija Bumbule

 
12.b klases Citādā diena PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Otrdiena, 09 janvāris 2018 06:10

Citādajā dienā, kas norisinājās pirms došanās ziemas brīvdienās, 12. klasēm tika piedāvāta iespēja veikt SVID analīzi Grobiņas ģimnāzijas ikmēneša avīzītei "Ziņu Pūce". Tā kā skaita ziņā nebijām daudz, veidojām nelielas grupas, un katra grupa saņēma skolas avīzītes eksemplārus, lai varam izpētīt, kā gadu gaitā ir mainījies tās saturs, noformējums un sadalījums.

 

Plānotais darbs bija vērienīgs, bet tā kā lielākā daļa SVID analīzes jau bijām veikuši, tad darbs uz priekšu gāja raiti un problēmas nesagādāja. Darbs bija interesants, un mēs nonācām pie vairākiem secinājumiem, kā skolas avīzi varētu uzlabot. Piemēram, sapratām, ka tai ir vajadzīgs secīgs un nemainīgs sadaļu izvietojums, tā nedrīkst būt pārāk raiba, kā arī ir bezjēdzīgi tajā ievietot testus, kādi noteiktā laika periodā bija kļuvuši par tradīciju - tiek aptaujāti 10.klases skolēni, tā sauktie jauniņie, un avīzē ievietotas atbildes uz diezgan bezjēdzīgiem jautājumiem. Vēl secinājām, ka "Ziņu Pūces" lasīšanu varētu veicināt, izprintējot ikmēneša eksemplāru vismaz vienu uz klasi, jo taustāmais formāts raisa lielāku interesi un informāciju ir vieglāk uztvert. Kopumā tie, kas uz šo pasākumu ieradās, ar paveikto darbu bija apmierināti, jo nonācām pie jau iepriekš minētajām atziņām.

Alise Bauže

 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

1 lapa no 2